π‚πŽπ•πˆπƒ-πŸπŸ— π™π¨π«π π‘π¨π­πžπ₯ π•πžπ«π³π¨π«π πžπ§ππž IG

Over de functie

Samen staan we sterk. Dat is de instelling van meerdere zorginstellingen die hun krachten bundelen om een zorghotel op te richten. Daar zijn ze hard op zoek naar jou als Verzorgende IG.Β

Het zorghotel biedt 24 uurs- zorg aan corona-patiΓ«nten. Het Hotel bestaat uit 32 appartementen met ruimte voor 64 cliΓ«nten. Je biedt zorg aan diverse soorten cliΓ«nten. Zo kunnen zij al wonen op de woonzorglocatie maar het kan ook gaan om patiΓ«nten die uit de ziekenhuizen in de regio ontslagen worden. Het kan ook zo zijn dat cliΓ«nten per direct door de huisarts worden gestuurd.Β

Als Verzorgende IG lever je de noodzakelijke zorg. Het zorghotel biedt ook plek voor palliatieve zorg. Het bevorderen van de zelfredzaamheid staat hier centraal.Β

Wat we bieden

  • Persoonlijke begeleiding
  • Mogelijkheid voor zowel een vast- als tijdelijk dienstverband
  • Lange diensten draaien behoort tot de mogelijkheid
  • Pensioenopbouw
  • Vakantiegeld, vakantiedagen en onregelmatigheidstoeslagen
  • Cursussen als palliatieve zorg en verpleegtechnische handelingen

Functie eisen

  • Afgeronde opleiding Verzorgende IG

Solliciteren kan via onderstaande link. Meer weten? Neem dan even contact met ons op. Bereikbaar op: 06 13 18 16 57 en nicky.denbreejen@maandag.nl .Β

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Maandag® je een mooie stap? Solliciteer dan meteen. Wie weet ziet jouw maandag er binnenkort dan net zo tof uit als die van ons.

Is dit jouw toekomstige baan?

Nicky den Breejen

Recruiter

Het sollicitatieproces

undefined

Binnen vijf dagen ontvang je een reactie op je sollicitatie.

undefined

Telefonische kennismaking

Zijn er mogelijkheden? Dan leren we je graag beter kennen.

undefined

Eerste gesprek

We nodigen je uit op een van onze vestigingen om verder kennis te maken.

undefined

Tweede gesprek

In een verdiepend gesprek bespreken we vakinhoudelijke zaken en eventuele vragen die jij nog hebt.

undefined

Contractvoorstel

Is er van beide kanten een klik, dan doen we je graag een voorstel.

In dienst

Blij met ons aanbod? Dan zijn we een match. Na het tekenen van je contract is het officieel rond. Gefeliciteerd!

#DeVoordelen

Waarom werken bij maandag®?

  • Afwisseling Elke opdracht is anders.
  • Groei Omdat we ontwikkeling belangrijk vinden hebben we een eigen Maandag® Academy. Hier kan je (vakinhoudelijke) trainingen volgen zodat jij blijft groeien.
  • Onbeperkt online leren Via onze Maandag® academy heb je onbeperkt toegang tot diverse trainingen en cursussen.
  • Persoonlijke begeleiding en coaching Samen met jou kijken we naar je ambities en begeleiden je naar een volgende stap in je carrière.
  • Zekerheid van een contract Je komt bij ons in dienst en gaat aan de slag bij diverse opdrachtgevers.
#EvenVoorstellen

Jouw MAANDAG! collega's

Anne
Anne
Jurist
Rachid
Rachid
Basisarts
Sebastiaan
Sebastiaan
Projectleider AVG
Soraya
Soraya
Leerkracht basisonderwijs